3.ročník Běhejme a pomáhejme útulkům v Liberci 2018

Akce Liberec

3.ročník Běhejme a pomáhejme útulkům v Liberci 2018
Akce pro děti, Sportovní akce
Web organizátora:
behproutulky.cz
Další akce ve městě Liberec

3.ročník Běhejme a pomáhejme útulkům v Liberci

Přátelé a kamarádi z Liberce a okolí,
otevřete si prosím diáře, charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům opět míří k Vám:).

Pro ty, kteří o akci ještě neslyšeli a rádi by věděli o co jde, tak pár řádků. Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní akce, jejíž výtěžek putuje zvířatům v útulkách po celé České republice.

Máme před sebou již 5. ročník akce, kterou jsme odstartovali v Praze v roce 2014. Tehdy jsem začal přemýšlet nad pomocí útulkům a pozval své kamarády, ať si přijdou se mnou zaběhat do Stromovky. Sešlo se nás 26 lidí a vybrali jsme 4.000 korun pro útulek z Hněvic. Akce se lidem líbila a vloni nás bylo už 1500 lidí v Praze, kde jsme vybrali pro útulky pro Zvíře v tísni, Útulek Libeň a Naděje Pro Čtyři packy 200.000 Kč. Od roku 2016 jezdíme s akcí mimo Prahu a pomohli útulkům v Brně, Liberci, Klášterci nad Ohří, Příbrami, Plzni, Litoměřicích, Opavě, Pardubicích. Pomohli jsme celkem 17 útulkům a vybrali pro ně 638.000 korun. A letos opět zamíříme do krásného Liberce. V roce 2016 byla v Liberci první akce a pro Šanci zvířatům se vybralo 9.400 korun, vloni Vás přišlo více a podařilo se nám podpořit spolek částkou 29.300 Kč. Pojďme letos zkusit překonat hranici 30 tisíc :).

Budeme mít pro Vás připravené 2 okruhy – běžecký na 4-5 km a pěší na 1.5 km. Běh je bez měření času, neběží se o vítězství, nemáme připravené stupně vítězů. Smyslem akce je přijít si proběhnout, projít v pohodovém tempu se svými kamarády, dětmi, psy a společně pomoct útulkům, které jsme vybrali.

Po akci se můžete zúčastnit odpoledního programu jako je vystoupení dogdancingu, uvidíte ukázku krav magy, zakoupit si výrobky ze psí cukrárny.Celý program brzy zveřejníme a samozřejmě se můžete vyfotit s naším maskotem ;).

Letos podpoříme opět @Šance zvířatům a nově Útulek Dášenka. Jejich práce má opravdu velký smysl, léčba starších psů, koček je velmi finančně nákladná a ukážeme lidem, co spolky vedou, že si jejich práce vážíme a dodáme jim podporu, motivaci.

STARTOVNÉ - 100 Kč se dává do zapečetěných kasiček na místě. Pokud víte, že nemůžete přijít, ale i tak byste rádi přispěli, je založený transparentní účet 2901198295/2010, kam lze přispět a peníze předáme útulkům.

Budu moc rád, když přijdete, akci sdílíte na FB a vemete své kamarády. Naším přáním je, abyste si užili krásné odpoledne s Vaší rodinou, přáteli, zasportovali si a společně uděláme dobrou věc. Přispějeme na zvířata, která se nemají tak dobře jako ta naše u nás doma. Díky a budeme se na Vás těšit.
Petr Sokolík a kamarádi z Běhejme a pomáhejme útulkům

Místo konání akce: Lidové sady Liberec, Lidové sady 425/1, Liberec
Datum začátku akce: 19. Května 2018 14:00
Datum ukončení akce: 19. Května 2018 16:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.7772N 15.0812E

Případné změny si prověřte na webu akce 3.ročník Běhejme a pomáhejme útulkům v Liberci

Jméno organizátora: Běhejme a pomáhejme útulkům
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Šachový turnaj: Liberec Open 2019
Clarion Grandhotel Zlatý Lev, Liberec
Maškarní bál v bačkorách 2019
Dům dětí a mládeže Liberec - Větrník, Liberec
Dětský maškarní rej 2018
DK Beseda, Hrádek nad Nisou
Dětský karneval 2019
sál restaurace Beseda, Frýdlant
Maškarní bál v bačkorách 2019
Dům dětí a mládeže Liberec - Větrník, Liberec