Andy Warhol's Night

Akce Praha

Andy Warhol's Night
Jiné akce
Další akce ve městě Praha

Andy Warhol's Night

Omlácený stěny překrytý stříbrným alobalem. Pop-artová Marilyn a plechovky od rajčatový polívky. Nekonečně opakující se motiv, nekonečný filmy a nakonec i nekonečný večírky. Lou Reed, David Bowie, Nico, Debbie Harry, Edie Sedgwick nebo Ultra Violet. A uprostřed toho všeho Andy Warhol - s bílou parukou, černýma brejlema a s polaroidem v ruce. Přenes se na jeden večer do šedesátejch let na 231 East 47th Street v Manhattanu, rovnou do Warholovy Factory a užij si tuhle šílenou party. Místo v New Yorku sice budeme v pražským Underdogs', o správnou atmosféru se ale postaraj, ostatně stejně jako ve Factory, hlavně příchozí.

*Scroll for ENGLISH version*

Svojí účast už slíbily pražský hvězdy:

Kill The Dandies!
Funky rytmy i zfuzzované kytary, blyštivý New York i syrová prérie. Inspirací jsou psychedelický balady Lee Hazlewooda, primitivismus The Velvet Underground nebo "spectorovský" stěny zvuku.
https://www.facebook.com/killthedandies/
http://www.killthedandies.com/

The Maggie's Marshmallows
Něco mezi Ramones a ranýma Rolling Stones. Každej tón v sobě nese trochu z americkýho undergroundu.
https://www.facebook.com/themaggiesmarshmallows/
https://gethiprecordings.bandcamp.com/album/the-maggies-marshmallows

Madhouse Express
Čistá esence šedesátkový psychedelie. Doorsovskej zvuk s britskou ozvěnou. Trocha Jima Morrisona i Syda Barretta.
https://www.facebook.com/pg/madhouseexpress/events/?ref=page_internal
https://soundcloud.com/madhouseexpress

A na AFTER PARTY tě čeká Creepy Crawlers DJs.
https://www.facebook.com/CreepyCrawlersDjs/

Kromě kapel se můžeš těšit i na lidi z Polagraph. Přichystanej pro tebe bude fotokoutek, kde se můžeš nechat blejsknout na polaroid a odejít se správným warholovským suvenýrem. Na chvíli si taky budeš moct půjčit třeba jeden z jednorázovejch analogů a zdokumentovat nejšílenější chvíle večera.

Ve spolupráci s Galerie GOAP, kde najdeš výstavu Warhol/Warhola o díle a životě týhle legendy pop artu, navíc připravujeme spoustu srandiček, který ti brzo představíme.

A abys do tý šedesátkový atmosféry a vyladěnejch prostorů zapadnul, měl bys dodržet DRESS CODE. Ten je asi jasnej - the 60's!

PŘEDPRODEJ: 120 Kč

NA MÍSTĚ:
Student: 150 Kč
Dospělý: 200 Kč

AFTER PARTY: 70 Kč


ENGLISH:

Battered walls covered in silver foil. Pop art Marilyn and tomato soup tins. Repetitive motives, neverending movies and endless parties. Lou Reed, David Bowie, Nico, Debbie Harry, Edie Sedgwick and Ultra Violet. And there he is – Andy Warhol in the middle of it all, in a white whig, black sunglasses on his eyes and with a polaroid camera in his hand.
Get yourself to experience one and only night in the 60ʻs at 231 East 47th Street in Manhattan, all the way in the Warholʻs Factory and witness this insane party. Instead of New York we can get you just to Underdogs' in Prague. However, the attendees guarantee the right atmosphere.

Confirmed bands:

Kill The Dandies!
Ingredients for this leathal sonic cocktail are psychedelic garage rock with thick layers of hammonds, analog synths and funky guitar bites. Their sources of inspiration run deep, from The Cramps-esque psychotic rock’n’roll, Lee Hazlewood’s loli-poppy country ballads, The Velvet Underground’s unbrushed rawness, to Phil Spector’s noisy wall of sound or David Lynch’s movies.
https://www.facebook.com/killthedandies/
http://www.killthedandies.com/

The Maggie's Marshmallows
The band is oscillating between Ramones and early Rolling Stones. Every single tone sounds like raw american underground.
https://www.facebook.com/themaggiesmarshmallows/
https://gethiprecordings.bandcamp.com/album/the-maggies-marshmallows

Madhouse Express
Czech psychedelic preachers whose style is a mix of fuzzy, hazy 60s hypnosis, traditional rock´n ´roll in it's rawest form and new experimental elements which together make up their unique and fresh sound on the scene.
https://www.facebook.com/pg/madhouseexpress/events/?ref=page_internal
https://soundcloud.com/madhouseexpress

Crazy after party with one and only Creepy Crawlers DJs
https://www.facebook.com/CreepyCrawlersDjs/

Not only we got top Pragueʻs bands but also Polagraph photo stand. There you can také polaroid pics and have a lasting memory of the Andy Warholʻs Night. If you feel artistic enough, we can land you a single use analog camera and document the party yourself. Last but not least, together with Galerie GOAP , where you can find an exhibition Warhol/Warhola about art and life of this legendary man, we are preparing a pretty cool surprise for you!

And not to stan dout in a bad way we require a DRESS CODE to be followed. And thatʻs pretty simple – the 60ʻs!

PRE-SALE: 120 Kč

AT THE EVENT:
Students: 150 Kč
Adults: 200 Kč

AFTER PARTY: 70 Kč

Místo konání akce: Underdogs', Nádražní 3, Praha
Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/kill-the-dandies+the-maggies-masrshmallows+dalsi/yixb/
Datum začátku akce: 9. Března 2018 19:30
Datum ukončení akce: 10. Března 2018 00:30
Pravděpodobné souřadnice: 50.0656N 14.4076E

Případné změny si prověřte na webu akce Andy Warhol's Night

Jméno organizátora: We Are Relentless
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce