ANETA LANGEROVÁ

Akce Boskovice

ANETA LANGEROVÁ
Koncerty
Další akce ve městě Boskovice

ANETA LANGEROVÁ

Aneta Langerová pokračuje v koncertování s kapelou a smyčcovým triem.

"Koncerty jsou pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet," popisuje Aneta.

O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů a také na DVD a CD "Na vlně radosti" s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, které vyšlo 22. září 2017.

DVD a CD "Na vlně radosti" zachycuje nejen koncert, ale i atmosféru celého turné, během něhož Aneta s kapelou a smyčcovým triem navštívila desítky českých a slovenských měst.

Na koncertech Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z posledního alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích a také poslední singl Hvězda.

Vstupné: I. pořadí 570 Kč, II. pořadí 530 Kč, III. pořadí 490 Kč, galerie a přístavky 490 Kč

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.

01.12.2018 19:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MARTIN KRAJÍČEK TRIO
Synagoga maior, Boskovice
AIMÉE ALLEN QUARTET (USA/CZ)
Zámecký skleník, Boskovice
PUELLA TRIO
velký sál MěKS, Tišnov