Bittová, Dusilová, Načeva

Akce České Budějovice

Bittová, Dusilová, Načeva
Koncerty
Další akce ve městě České Budějovice

Bittová, Dusilová, Načeva

Když toto neobvyklé dámské trio ohlásilo 4 koncerty na prosinec loňského roku, vzali fanoušci lístky útokem. Pražský koncert se vyprodal za půl dne, ostatní během několika dnů. Ti, na které se dostalo, byli nadšeni komorní atmosférou koncertů, kdy dámy rozehrály svoje společné party každá tím, co je jí vlastním, a vznikla tak hudba, která překvapila všechny propojením žánrů a různých hudebních oblastí ve velice působivý celek. Po roce se trio vrací, aby odehrálo 7 koncertů. Vzhledem k dlouholetým plánům Ivy Bittové nelze případné další koncerty očekávat dříve, než v roce 2020!

Iva Bittová se etablovala na světové hudební scéně mezi nejžádanější hudebníky alternativní scény, o Lence Dusilové se mluví jako o jedné z nejlepších zpěvaček české hudby, zatímco Monika Načeva kráčí vlastní cestou fúzí žánrů od šansonu po techno. Všechny tři zpěvačky vydávají velice ceněná alba.

Ač každá pochází z jiného hudebního prostředí, nalezly v tomto neobvyklém triu společný hudební jazyk. V plánu je také vydání hudebního alba a videa, natočeného na loňských koncertech.

pá 23.11.2018 19:30 - 22:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Kreyson
Restaurace Gerbera, České Budějovice
Stacey Kent
Metropol, České Budějovice
Adam Mišík
KD Vltava, České Budějovice
Laco Deczi a Celula New York
Slavie - spolkový a kulturní dům, České Budějovice
Tomáš Klus
Výstaviště, České Budějovice
Voxel
Klub K2, České Budějovice