Ilona Csáková a Golden Big Band Prague & Petr Sovič

Akce České Budějovice

Ilona Csáková a Golden Big Band Prague & Petr Sovič
Koncerty
Další akce ve městě České Budějovice

Ilona Csáková a Golden Big Band Prague & Petr Sovič

Ilona Csáková vydala po deseti letech nové album a připravuje koncerty s Golden Big Band Prague pod taktovkou Petra Soviče!

Nové album vydala a na koncerty se připravuje v letošním roce dáma s jedním z nejpodmanivějších hlasů u nás. Název alba je symbolický: Pořád jsem to já - patnáct písniček podstatou různorodých, ale přitažlivě sjednocených interpretkou. Je to retrospektiva Iloniny skvělé minulosti, potvrzení zajímavé současnosti a nadějný posun do budoucnosti.

Za většinového doprovodu Golden Big Band Prague pod taktovkou Petra Soviče se na albu dočkáte ohlédnutí za Laurou a jejími tygry (49 dní do jara s Martinem Poštou), v nových aranžích si jistě rádi připomenete Iloninu velkou hitovou éru (Pink, Tornero, Malý vůz, Proč mě nikdo nemá rád nebo Když zbývá pár slov). Z posledních let je tu silné televizní téma z pera Ondřeje Brzobohatého (Žít, co to dá), výstižná titulní novinka nebo klasický hit v podobě duetu s Karlem Gottem (Pláč/Crying). Bonusem je zcela čerstvá skladba Abych byla IN, moderně tanečně s nadhledem komentující prostředí popu.

Koncert Ilony Csákové za doprovodu předního českého hudebního seskupení Golden Big Band Prague Petra Soviče přinese největší hity z kariéry zpěvačky a špičkové instrumentální výkony!

Můžete se těšit na koncert, který překvapí!

pá 19.10.2018 19:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Tomáš Klus
Výstaviště, České Budějovice
Olympic Tour 2018
Metropol, České Budějovice
Stacey Kent
Metropol, České Budějovice
Wohnout
Metropol, České Budějovice
Bittová, Dusilová, Načeva
KD Vltava, České Budějovice
Pekař
Klub K2, České Budějovice