Kubánská noc

Akce Brno

Kubánská noc
Koncerty
Web organizátora:
kubanskanoc.cz
Další akce ve městě Brno

Kubánská noc @Fléda

Rozhýbejte boky a přidejte taneční kroky! Na této párty budou vést smyslné rytmy a taneční melodie salsy, cha cha cha, mamba, bolera anebo son. Atraktivní směs tradiční kubánské hudby a současných aranžmá nám přinese kapela Mezcla Orquesta a skvělí DJové El Chocolino a Peťák.

Mezcla Orquesta
je 12-členná hudební skupina složená z kubánských a českých hudebníků, která kombinuje sílu a krásu salsy s rytmy mamby, bachaty, merengue, cumbie, cha cha cha i moderními tanečními a jazzovými prvky. A to všechno v nezaměnitelném rukopisu, s temperamentem a vášní, které jsou pro latinsko-americkou hudbu charakteristické. Autenticitu hudby této kapely podtrhává hluboký, sametový hlas kubánské zpěvačky Tandy.

El Chocolino
je kubánský DJ,který kromě toho hraje na kytaru a bubny. Milovník hudby a latino tance rád baví lidi a tahá je na parket kvalitní selekcí kubánských rytmů, které dokáží strhnout i v moderních časech.

Peťák
Je DJ, který se snaží, aby si tanečníci na parketě užívali každou minutu a ti, co právě netančí, aby nasávali atmosféru a odnesli si alespoň hudební zážitek. Petr je autorem mnoha remixů (zouk, kizomba, bachata), pravidelně hraje na různých latino akcích nejen doma, ale i v zahraničí.

26. 1. (pátek)
Start: 21:00 hod.
Vstup: 180Kč

Partneři: Kulturio, informuji, Brno City, CentrumBrna.cz, Vychytané.cz, GoOut.cz, InfoDnes.cz - internetová reklama, práce, kulturní akce, zpravodajství

Místo konání akce: Fléda Club, Štefánikova 24, Brno
Datum začátku akce: 26. Ledna 2018 21:00
Datum ukončení akce: 27. Ledna 2018 04:00
Pravděpodobné souřadnice: 49.21N 16.6037E

Případné změny si prověřte na webu akce Kubánská noc @Fléda

Jméno organizátora: Kubánská noc
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce