Manilla Road usa, Exorcizphobia cz

Akce Praha

Manilla Road usa, Exorcizphobia cz
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Manilla Road usa, Exorcizphobia cz

Fanoušci tradičního heavy metalu zbystřete. 22. května dorazí, vůbec poprvé, do Česka americká legenda MANILLA ROAD, která se právem řadí mezi tzv. průkopníky epic heavy metalu na světové scéně. Při jejich evropském tažení je na české zastávce v pražském klubu 007 Strahov doplní trutnovská thrashová klasika Exorcizphobia!

MANILLA ROAD (epic heavy metal, USA)
• https://www.facebook.com/ManillaRoadOfficial
• http://www.manillaroad.net/
Historie MANILLA ROAD sahá až do roku 1977, kdy se kytarista a zpěvák Mark Shelton rozhodl založit kapelu, která byla v počátcích ovlivněna hlavně sedmdesátkovým hard rockem. S příchodem heavy metalu na scénu se však celé uskupení začalo ubírat tímto směrem. Čtveřice z Kansasu počátkem osmdesátých let skloubila hardrockové vlivy s tradičním NWOBHM a nebála se propašovat do svých skladeb i epické a doslova výpravné pasáže. Tím dala vzniknout naprosto originálnímu zvuku i charakteru skladeb. Když si k tomu připočtete charakteristický vokál, celou řadu kytarových sól a jedinečnou atmosféru skladeb, jsou MANILLA ROAD kapelou, kterou si prostě a jednoduše nelze s jinou zaměnit. Desky jako „Crystal Logic“, „Open the Gates“ či „Mystification“ nesmazatelně patří do zlatého fondu heavy metalu. MANILLA ROAD však neusínají na vavřínech a neúnavně skládají, nahrávají a vydávají nový materiál, který si stále drží vysoký standard v diskografii kapely. Důkazem je i zatím poslední album „To Kill a King“ z roku 2017. Dá se předpokládat, že Američané do svého playlistu zařadí, kromě legendárních hitů, i songy z poslední vydané desky. Pokud chcete zažít naprosto originální heavy metal, MANILLA ROAD vám naservírují nejpoctivější porci. Heavy metal to the World!

EXORCIZPHOBIA (thrash metal, Česko)
• https://www.facebook.com/pages/EXORCIZPHOBIA/155262285317
• https://exorcizphobia.bandcamp.com/
Trutnovská EXORCIZPHOBIA již nějaký ten pátek patří k elitě tuzemského thrash metalu. Stojaté vody naší scény začali kluci čeřit již v roce 2005. Od té doby vydali EP „Disease Inside“, album „Something is Wrong“ a dva vinylové splity – nejprve s Lahar a poté s Catastrofy/Kaar. Letos navíc EXORCIZPHOBIA konečně přichází s novým materiálem v podobě druhé dlouhohrající desky „About Us Without Us“. O tom, že tito kluci nejsou žádná ořezávátka svědčí fakt, že si zahráli např. na festivalech Obscene Extreme a Brutal Assault nebo sdíleli stejná pódia po boku legendárních Exodus, D.R.I., Wehrmacht, Voivod, S.D.I. či Artillery. Pokud máte rádi přímočarý a energický thrash metal americké školy s vlastním ksichtem, dorazte včas!

Místo konání akce: Klub 007 Strahov, Chaloupeckého 1903 / Blok 7, Praha
Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/11788-manilla-road-usa-exorcizphobia
Datum začátku akce: 22. Května 2018 19:00
Datum ukončení akce: 22. Května 2018 22:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.0808N 14.3925E

Případné změny si prověřte na webu akce Manilla Road usa, Exorcizphobia cz

Jméno organizátora: Kreas.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LEGENDS: RIDLEY SCOTT
Forum Karlín, Praha
Vladimír Mišík
Švandovo divadlo, Praha
Tom Odell
Forum Karlín, Praha
Ghostemane (US)
Club Roxy, Praha