SKAMPIDA

Akce Jablonec nad Nisou

SKAMPIDA
Koncerty
Další akce ve městě Jablonec nad Nisou

SKAMPIDA

Show postavená ze všech hudebních žánrů, které mají koule, a to vše okořeněné nemalou porcí jižní Ameriky! Milovníci všech latino hopsaček by neměli prošvihnout!
SKAMPIDA patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším kolumbijským kapelám dneška. Nejen díky svým podmanivým rytmům si tito muzikanti vydobyli solidní renomé a účast na podiích po celém světě, stejně jako prestižní hudební ocenění ve své domovině i od významných světových hudebních časopisů. Úspěch dokládá na 700 koncertů v Jižní Americe, 300 vystoupení v USA a Kanadě a 150 evropských show, to vše od roku 2013. Kapela měla možnost si zahrát po boku THE SKATALITES, MOLOTOV, DEAD KENNEDYS, VOODOO GLOW SKULLS, KING CHANGO, ALICIA KEYS, SKA_P, ADF, URIAH HEEP, MANU CHAO, GOGOL BORDELLO, SKINDREAD a mnoha dalších.

SKAMPIDA je barevnou a hravou fúzí kolumbijského reggae, folklórních rytmů, městských zvuků jako jsou hip hop a punk, latinských stylů (cumbia a champeta), přičemž do celého tohoto svěžího koktejlu je pro větší břink a šťávu přidáno něco z gypsy vlivů a drum & bass. O pořádnou zábavu na jejich koncertech je tedy postaráno, jak ostatně dokládají i jejich videa.

30.11.2018 od 20:00 hodin

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
COP: 40 LET
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
Pink Floyd Acoustic Duo
Kostel sv. Anny, Jablonec nad Nisou
KRUCIPÜSK
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
PETRA JANŮ
Městské divadlo, Jablonec nad Nisou
COCOTTE MINUTE
Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou
JAN SPÁLENÝ & ASPM
Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou