tábor Pán prstenů: Návrat krále

Akce Ostravice

tábor Pán prstenů: Návrat krále
Akce pro děti
Web organizátora:
www.eico.cz
Další akce ve městě Ostravice
Zahájení pobytu je v sobotu 4.8. 2018 obědem, ukončení pak v sobotu 11.8. 2018 snídaní.  Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE.
V případě vážného zájmu vyplňte elektronickou přihlášku (e-přihlášku) na tomto linku ve všech požadovaných kolonkách. Při správném odeslání Vám kopie obratem přijde na Vámi uvedený mail.
UBYTOVÁNÍ:        
Chata Svoboda, 739 14 Ostravice 906, http://www.chatasvoboda.cz/ 
2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna + WC), velká jídelna, 3 klubovny, herna na stolní tenis, víceúčelové antukové hřiště, ohniště, ruské kuželky, šipky, fotbálek, kulečník.
Akce probíhá v rekreačním středisku vyhrazeném výlučně pro pobyt dětí našeho tábora. U dětí je vždy stálý dozor oddílových vedoucích a instruktorů. Naši vedoucí mají dlouholeté zkušenosti v organizaci dětských aktivit a práci s dětmi, po celou dobu pobytu je přítomen zdravotník.
STRAVA:
5x denně pestrá, vyvážená a chutná strava s možností přídavků, pitný režim po celý den.
CENA:
3.600,- Kč za dítě
Vážíme si Vaší přízně, a proto jsme pro děti, které s námi již byly na táboře v loňském roce, příp. se loni zúčastnily našich víkendových pobytů, připravili slevu ve výši 100 Kč, tj. 3.500,- Kč za dítě s nárokem na slevu. Tento bonus platí také v případě přihlášení více sourozenců na stejný tábor pro každé z dětí. Slevy se nesčítají.
V ceně pobytu je zahrnuto: doprava autobusem na tábor a zpět, příprava a zajištění programové náplně pobytu, strava a ubytování, náklady na dozor vedoucích a zdravotníka, věcné odměny pro výherce soutěží, veškerý materiál pro rukodělné činnosti a hry, projížďky na huculských koních (v případě příznivého počasí), nízké překážky v lanovém centru, výlety, správa táborového webu. 
DOPRAVA:
Doprava je zajištěna po trase Fulnek náměstí – Klimkovice městský úřad – Ostrava Poruba Tesco – Ostravice chata Svoboda a zpět objednaným autobusem. Nástupní místo Fulnek a Klimkovice bude zajištěno vždy pouze v případě, že z něj pojede alespoň 10 dětí (po uzávěrce přihlášek budete včas vyrozuměni, jak to vypadá a odkud se jede). Místa srazu účastníků a přesná doba ranního odjezdu a poledního návratu budou upřesněny mailem všem přihlášeným do 30.6.2018 a budou rovněž zveřejněny na stránkách www.eico.cz.
Informační list k táboru a vzor Posudku lékaře si stáhněte zde.Jméno organizátora: Eko-info centrum Ostrava z.s.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DĚTSKÝ KARNEVAL „Na jiné planetě“
Dům kultury, Frenštát pod Radhoštěm
Novoroční ohňostroj 2019
Masarykovo náměstí, Nový Jičín
DĚTSKÝ VALAŠSKÝ BÁL 2019
Frenštát pod Radhoštěm
TVOŘIVÉ DÍLNY
Kulturní centrum, Frýdlant nad Ostravicí
Čiperkové
Kulturní centrum, Frýdlant nad Ostravicí
Jů a Hele 2018
Kulturní dům, Příbor