The Illusionists v Praze 2018

Akce Praha

The Illusionists v Praze

Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy!

V loňském roce lámali rekordy v každé zemi, do které zavítali. Vyprodali šest největších hal na světě. Teď The Illusionists - Live From Broadway vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!
Sedm nejlepších kouzelníků na světě návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony. Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, který je označován za nástupce Harry Houdiniho, kouzelník desetiletí Luis De Matos, vítěz ve světovém mistrovství mágů Aaron Crow, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain's Got Talent, který sám vyprodává haly v Británii a Enzo - L'insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve fracouzské obdobě této talentové show, jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel - od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí. Představení The Illusionists - Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

“Už jen prvních pět minut stojí za cenu vstupenky. Celá naše rodina sledovala show v němém úžasu, nad jejich triky vám zůstává rozum stát. Tohle musíte vidět." netají se nadšením z představení návštěvníci.

Využití nejnovějších technologií, světelné efekty působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál. The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadwaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne. Celé představení je moderováno a tlumočeno do češtiny.

Místo konání akce: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Nusle, Praha
Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/Event/THE_ILLUSIONISTS?idp=1317127#modalHladisko
Datum začátku akce: 11. Ledna 2018 20:00
Datum ukončení akce: 14. Ledna 2018 23:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.0624N 14.4288E

Případné změny si prověřte na webu akce The Illusionists v Praze

Jméno organizátora: The Illusionists CZ
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
New Year’s Eve 2018/2019
New Misch Masch - Music Club, Praha
POST - IT
Palác Akropolis, Praha