Vinobraní na Pražském hradě 2017

Akce Praha

Vinobraní na Pražském hradě 2017
Víno Pivo
Web organizátora:
www.spielberg.cz
Další akce ve městě Praha

12. ročník Vinobraní na Pražském hradě

V Královské zahradě se o víkendu 16. a 17. září 2017 uskuteční již 12. ročník Vinobraní na Pražském hradě. Kromě tradičního programu se návštěvníci letos mohou těšit na ochutnávku vín a potravin ze slunného Slovinska, země, ze které pocházel slavný architekt Pražského hradu Josip Plečnik. K degustaci slovinských vín, která znalci označují za málo známé vinařské klenoty, stylově zahraje spolu s moravskými soubory i slovinský folklórní soubor Gozdar.

Kromě specialit z jihu střední Evropy se návštěvníci mohou jako obvykle těšit na čerstvou hroznovou šťávu právě vylisovanou na replice historického ručního lisu, opravdový moravský burčák z Vinařství Spielberg, degustaci vín v Míčovně a prodejní ochutnávku kvalitních českých potravin značek KLASA dobré a kvalitní potraviny a Regionální potravina od několika desítek výrobců. Chybět nebude ani program pro děti.

V letošním roce si v souvislosti s Josipem Plečnikem, který přestavěl Hrad pro T. G. Masaryka, připomínáme dvě výročí - 145. výročí od jeho narození a zároveň 60. výročí od jeho úmrtí

Místo konání akce: Královská zahrada, Mariánské Hradby, Praha
Vstupenky: https://www.hrad.cz/cs/kultura-na-hrade/program/vinobrani-na-prazskem-hrade-2017-10871#from-list
Datum začátku akce: 16. Září 2017 11:00
Datum ukončení akce: 17. Září 2017 17:00
Pravděpodobné souřadnice: 50.0931N 14.402E

Případné změny si prověřte na webu akce 12. ročník Vinobraní na Pražském hradě

Jméno organizátora: Vinařství Spielberg
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce