7 pádů Honzy Dědka

Akce České Budějovice

7 pádů Honzy Dědka
Jiné akce
Další akce ve městě České Budějovice

7 pádů Honzy Dědka

Populární televizní talk show "7 pádů Honzy Dědka” poprvé v Českých Budějovicích!
Oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima, míří poprvé do Budějc! Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny” s dvěma hvězdnými hosty.

O 7 pádech Honzy Dědka
Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů. Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedením na televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 77 miliónům zhlédnutí a 129 000 diváků pořad pravidelně odebírá! K televizním divákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji do svého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal na sebe dlouho čekat ani zde - během jediné sezóny se z ní na této stanici stal jeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká k televizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků. Jako jediný televizní nováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera. Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku ("Zpovědníkem").

Cena vstupenek je 490 Kč, 470 Kč, 450 Kč a 390 Kč.

v 19.00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ONE KNOR SHOW - Než začnu
Metropol, České Budějovice
Kafe u Osmanyho
Metropol, České Budějovice
Noc s legendou - Marta Kubišová
Metropol, České Budějovice
Moderní kurandera tour
DK metropol, České Budějovice
Kafe u Osmanyho
Metropol, České Budějovice
Noc s legendou - Marta Kubišová
Metropol, České Budějovice