AC/CZ - 10 let TOUR

Akce Ostrava

AC/CZ - 10 let TOUR
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

AC/CZ - 10 let TOUR

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR

Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací.

Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young, který je také členem populární kapely ČECHOMOR.

Předkapela: NEVÍM
Skupina NEVÍM vznikla jako "nejmladší rocková kapela" v České republice v roce 2002. V roce 2004 byli předskokani skupiny Kabát na turné Dole v dole. O rok později se zúčastnili putovního festivalu Pink Panther Fest s kapelami Support Lesbiens, Doga, Krucipüsk, Škwor a Kabát. Absolvovala několikrát vystoupení na festivalech Noc plná hvězd, Vysmáté léto v Kadani, Drátofest, Horečky fest, Vizovické Trnkobraní, Benátská noc a mnoho dalších. Zúčastnila se mimo jiné také mezinárodní soutěže hudebních kapel Rock Autostrada v Polsku, kde se mezi světovými kapelami umístila na 2. místě. Díky tomuto úspěchu měli tu čest předskakovat legendární polské rockové kapele TSA. S Petrem Jandou, lídrem skupiny Olympic, nahráli v jeho domácím studiu skladbu Vlak, co nikde nestaví pro TV Nova. Olympic si kapelu pak vybral také jako předkapelu na svůj koncert v ČEZ Aréně v Ostravě.

190,- stání
290,- sezení VIP

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Alkehol
Garage Club, Ostrava
SCORPIONS TRIBUTE LIVE SHOW
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Doga
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Bratři Ebenové
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Totální nasazení
Barrák music club, Ostrava