AC/DC TRIBUTE SHOW

Akce Brno

AC/DC TRIBUTE SHOW
Koncerty
Další akce ve městě Brno

AC/DC TRIBUTE SHOW

AC/DC TRIBUTE SHOW SE SYMFONICKÝM ORCHESTREM

HIGHWAY SYMPHONY je rozsáhlé hudební uskupení, které kombinuje elektrizující australský rock s virtuózním vystoupením symfonického orchestru!
Před čtyřiceti pěti lety vyslali AC/DC navýsost nadupaný australský rockový blesk. Mnohokrát obletěl kolem naší planety, zazněl svojí hudbou snad z každého přijímače a z každého televizoru, a také ve stovkách koncertních sálů i stadionů. Na tuto historii se už stačilo nabalit mnoho mýtů a hudba AC/DC už je dávno kultovní – ale nyní můžete znovu prožít všechny etapy vzestupu legendární skupiny k vrcholkům slávy! Pojem a duch hudby AC/DC je v této show ztělesněn skupinou EASY DIZZY - oficial tribute band. Dokonalou profesionální úroveň hudebníků ocenil bubeník AC/DC Chris Slade. "Jsou neuvěřitelní..." řekl po skončení prvního společného turné s EASY DIZZY. "Tohle je NEJLEPŠÍ album AC/DC, které jsem slyšel!" O úspěchu a pozornosti, soustředěné na HIGHWAY SYMPHONY svědčí koncertní sály, které byly tímto show za poslední dva roky zaplněny.

Program show zahrnuje celá období AC/DC. Počínaje obdobím, ve kterém jako žíznivá čára vyletěla přímo z australských garáží a londýnských hospod na světovou scénu hvězda bratrů Youngových a jedinečného Bona Scotta. Odkaz posledně jmenovaného v symfonickém pořadu představil Jack Frost (Bon Scotch) - všeobecně uznávaný jako nejlepší hlas Bona Scotta!
Takže pokud Vám nejsou cizí výbušné hudební proudy nejlepší rockové skupiny na světě, pokud Back In Black ani po létech neopustil Váš playlist a pokud ve Vás kytarový riff Thunderstruck stále vyvolává touhu vydat se Angusovou slavnou chůzí do burácení hromů... Pokud stále celým svým srdcem milujete skutečný rock... A, konec konců, i pokud chcete pouze poslouchat originální znění AC/DC, orámované neočekávanými symfonickými integracemi – pak je právě Vám určena jedinečná show HIGHWAY SYMPHONY!

Open gate
18:00

Start
19:00


Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
VIKTOR SHEEN
SONO Music Club, Brno
DIANA KRALL
Zoner BOBYHALL , Brno
SUZI QUATRO
Sono Centrum, Brno
JIŘÍ KORN
Janáčkovo divadlo, Brno