Agentura Židek - Sexem ke štěstí

Akce Ostrava

Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

Agentura Židek - Sexem ke štěstí

Koučovat se dá všechno. Pokud tedy ochladly vaše partnerské vztahy, stačí se obrátit na odbornici a zkusit sexcoaching! Že nevíte, o co jde? To jste na tom stejně jako stárnoucí Norbert, kterému neklape intimní život s manželkou Hedvikou. Koučka Stella se mu snaží pomoci, sama si ovšem neví rady se svým partnerem Robertem. A tak se terapeutická sezení stále více vymykají kontrole... Pikantní a poněkud ztřeštěná komedie z pera osvědčeného Jakuba Zindulky vám pořádně polechtá bránice!!!

Přestože v představení nepadne jediné vulgární (ba ani ošklivé) slovo, doporučujeme jej mládeži až od 15ti let.
Hrají: Vladimír Kratina, Martina Hudečková, Jitka Ježková, Vilém Udatný / Jakub Zindulka Režie: Jakub Zindulka

Představení Sexem ke štěstí, které v Divadle Mír pořádá Agentura Žídek má náhradní termín – v úterý 20. dubna 2021. Představení bylo přesunuto z důvodu nařízení vlády již podruhé (původní termín byl 11. března 2020). Vámi zakoupené vstupenky platí v plné výši na náhradní termín v dubnu 2021, ať už byly vstupenky původně zakoupeny na březnový, nebo na podzimní termín. Vstupenky jsou platné včetně řady, sedadla a času začátku (16.00 a 19.00).

16:00

450,- / 390,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
TALKSHOW 3V1 - 14.4.2021
Společenský sál DKMO, Ostrava
Punk rock rádio Tour 2021
Barrák music club, Ostrava
Depeche Mode Spiritual party 5
Barrák music club, Ostrava
Pálení čarodějnic 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava