Al McKay's

Akce Praha

Al McKay's
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Al McKay's

Cenami Grammy ověnčený americký kytarista Al McKay přiveze do Prahy elitní sestavu losangeleských funkových, soulových a jazzových muzikantů ve strhujícím show Earth, Wind & Fire Experience

Dynamickou a pestrobarevnou dobu přelomu éry hippies a třpytivých funky sedmdesátých a osmdesátých let symbolizuje, společně s Kool And The Gang, a možná nejvíc kapela Earth, Wind and Fire. Tuhle nezaměnitelnou hudbu, která stála i u zrodu současného funku a r’n’b, přiveze 4. listopadu do Velkého sálu pražské Lucerny kytarista Al McKay, který byl její oporou a významným spolutvůrcem v klíčových sedmdesátých a osmdesátých letech. Ve stylovém prostředí legendárního pražského sálu vystoupí na pódium spolu s tímto čtrnáctinásobným nominantem, a majitelem šesti prestižních cen Grammy i spoluatorem megahitu September jeho formace Earth, Wind & Fire Experience, elitní sestava z výběru nejlepších amerických funkových, soulových a r’n’b hráčů, z nichž mnozí prošli jak byvšími sestavami Earth, Wind and Fire, tak například The Pheonix Horns, The Emotions, Tower of Power, kapelami Stevieho Wondera, Prince, Quincyho Jonese, Carlose Santany nebo Sergio Mendese. Zdi Lucerny, které již naslouchaly americkým legendám od Louise Armstronga až po Boba Dylana, tak nyní zažijí spolu s fanoušky další dotek toho nejlepšího, co zpoza oceánu obohacuje již po desetiletí naši hudební kulturu i každodenní život: Radostnou a pestrobarevnou záplavu tónů, chytlavých melodií, šlapajících groovů a tanečních rytmů, které věrně a hravě přenesou do mramorového paláce žhavou atmosféru kalifornské hippie, r’n’b a funkové éry.

Koncert Al McKay’s Earth, Wind & Fire Experience proběhne ve Velkém sale pražské Lucerny 4. listopadu 2019, předprodej probíhá v síti GoOut.
https://goout.net/cs/koncerty/al-mckays-earth-wind-and-fire/ldfyd/+dgwql/

Pondělí 4. listopadu 2019 v 20:00 až 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Dymytry a Traktor
Výstaviště, České Budějovice
Pokáč
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí