Anime Jikan 2019

Akce Děčín

Anime Jikan 2019
Akce pro děti
Další akce ve městě Děčín

Anime Jikan 2019

Otevřená akce s anime tématem, hrami, programem pro děti, mládež i dospělé.
Mimo základní sekce, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet Kinekt, taneční podložky, konzolové hry či hry deskové a karetní, najdou u nás program speciální, jako soutěže, hry o ceny, NekoCafé, přednášky a workshopy apod.
Na akci je jednotné vstupné a po jeho uhrazení je vše přístupné zdarma (samozřejmě s vyjímkou občerstvení a prodejních upomínkových předmětů a případných prodejců). Pro nováčky akce funguje tak, že prakticky vše co na akci bude je možné si kdykoli vyzkoušet, zahrát, účastnit se turnajů a soutěží.

Program a jeho konkrétní podoba je v řešení až do zahájení akce a jeho finální podoba bude známá až opravdu těsně před zahájením.

Prozatím prozradíme, že poprvé bude Jikan laděn do jednotného tématu a to prostředí elfů. Letošní tématický ročník z hlediska všeho elfského mají na starosti Koulák a Iroci.

EDIT: níže uvedené info je v plánu na 99%, Akce je ještě daleko a do té doby může nastat mnoho změn od časové organizace akce po cokoli jiného. Datum je ale 100%.

-------------------------------------
Organizační informace:
Vstupné: 30 Kč
Spaní v místě: od cca 22:00 budou vyhrazeny prostory pro ty, kteří nevydrží být vzhůru přes noc (vlastní věci na spaní si vezměte - spacák, karimatka), počet míst je omezen, ale většinou se lidé vždy nějak porovnali
Občerstvení: bude zajištěn prodej základních životaudržujících potravin :)
Šatny: samoobslužné šatní skříňky, bez ramínek a vešáku. Zdarma. Při ztrátě klíče poplatek 50 Kč za otevření.
-------------------------------------
OTEVÍRACÍ DOBA
sobota 10:00 - 21:00 (bez věkového omezení)
sobota 21:00 - 10:00 neděle / přes noc POUZE PRO 14+ LETÉ
Pro účast nezletilých ve večerních hodinách po 21:00 je nutný souhlas rodiče napsaný na papíře s telefonním kontaktem na rodiče a podpisem viz níže.
Večerní účast mladších 14 let pouze po domluvě....v případě schválení je nutná účast dospělé osoby, která za tohoto člověka bude zodpovídat a dohlížet.
-------------------------------------
INFORMACE PRO RODIČE:
1. v místě akce platí zákaz alkoholu a tabákových výrobků a je dohlíženo na obecnou bezpečnost a chování návštěvníků v prostorách akce
2. vstup do budovy je otevřen po celou dobu konání akce a to takto: sobota 10:00 - 21:00 otevřený vstup/výstup z budovy
sobota 21:00 - 10:00 neděle / přes noc zavřený vstup/ otevřený výstup hlídaný...to znamená, že i v noci může kdokoli opustit akci, jelikož z důvodu bezpečnosti nelze východy uzamknout. I přes tato opatření organizátoři akce neručí za nikoho, kdo opustí akci, ani v případě nezletilých...pokud tedy neveříte Vašemu dítěti, že přes noc zůstane na akci a nebude se toulat Děčínem, nepouštějte ho na noční část akce!!!
3. na akci je zajištěn zdravotnický dohled
4. KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZODPOVÍDÁ SAM ZA SEBE - zejména pokud rodič povolí účast nezletilého dítěte přes noc, organizátor nijak pohyb dětí neomezuje a pokud se dítě rozhodne o půlnoci odejít do města, nebude mu v tom bráněno!!!! Program akce je záměrně stavěn tak, aby mezi 10 - 20 hodin proběhly hlavně části atraktivní pro děti, po 20 hodině je program většinou pak volnější, vhodný spíše pro mládež a dospělé
5. V případě, že jste rodič a potřebujete doplňující informace, pište na animejikan@ddmdecin.eu nebo tel 724 882 505 - Miroslav Lochman
-------------------------------------
Propustka pro nezletilé 14+ účastníky na pobyt přes noc - nutné mít s sebou:
= rodiče prosíme, aby nezletilému napsali na papír potvrzení, že dítěti dovolují být na akci přes noc + své telefonní číslo, pokud by bylo třeba rodiče kontaktovat.

VZOR potvrzení: "Můj syn Jan Novák může být na akci Anime Jikan 2019 přes noc. Tel: 123 456 789" + podpis
-------------------------------------
Propustka pro mladší 14 let na noc - nutné mít sebou:
VZOR potvrzení: "Můj syn Jan Novák může být na akci Anime Jikan 2019 přes noc a po dobu účasti s ním je plnoletý doprovod Marcel Vopršálek (či starší sourozenec) . Tel: 123 456 789" + podpis
-------------------------------------
ALKOHOL
= není tolerován. V případě zjištění aktivního užívání, distribuce či jeho nabízení a propagace bude zabaven či bude účastník přímo vykázán z akce!!!
-------------------------------------
KUŘÁCI (cigarety či vodní dýmky apod)
10:00 - 21:00 = na území DDM zákázáno. Za plotem budou připraveny plechovky, tam je možno mimo území DDM si zapálit...vajgly ale prosím vyhazovat přímo do plechovek, nerad bych to jako každý rok zametal.
21:00 - 8:00 = v řešení, možná uděláme kuřáckou zonu u hlavního vchodu i pro dýmkaře (brány ale budou uzavřeny a stále platí zákaz alkoholu a upozorňujeme na 22:00 a noční klid.)
JAKÉKOLI PORUŠENÍ NAŘÍZENÍ = VYLOUČENÍ Z AKCE
-------------------------------------

Případně dotazy pište.

Mitsuo, hl.org
Koulák a Iroci, orgové tématu

27. 4. o 10:00 – 28. 4. o 10:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
VELKÝ Dětský den 2019
Self Defense Division, Děčín
Memorial Air Show 2019
Letiště, Roudnice nad Labem
Hola, hola škola volá
Letní kino, Klášterec nad Ohří
Mimoni se valí Na Soutok
Galerie Na Soutoku, Litoměřice
Northco triatlon Varnsdorf
Koliba Varnsdorf, Varnsdorf
VELKÝ Dětský den 2019
Self Defense Division, Děčín