ARCH ENEMY

Akce Praha

Koncerty
Další akce ve městě Praha

ARCH ENEMY

Hromový útok na Evropu kapel ARCH ENEMY a BEHEMOTH „The European Siege“ už byl jedno kvůli probíhající globální situaci okolo coronaviru odložen, ale tentokrát už by mu nemělo nic zabránit. Navíc obě tyto velké metalové hvězdy do té doby dokončí svá nová alba, takže můžete od obou umělců očekávat čerstvou ochutnávku zbrusu nové muziky.

Zakladatel a kytarista ARCH ENEMY Michael Amott říká:
„Nikdo z toho není zklamán víc než my, to je zatraceně jisté. Ale je to tak a my se už těšíme, až se vrátíme v roce 2022! Zůstaňte zdraví a zůstaňte naladěni na metal!“

Frontman a kreativní vizionář Nergal skupiny BEHEMOTH souhlasí:

„Jak říká Michael, je to tak - jdeme na to znovu v roce 2022! BEHEMOTH přijdou s novou hudbou a novými scénickými vylepšeními ... bude to podívaná, na kterou se vyplatí čekat. Takže, uvidíme se tam!“

Celé turné si zachovává svoji podobu, a tak se nemění ani speciální hosté. Na turné s ARCH ENEMY a BEHEMOTH vyrazí jejich dlouholetí přátelé a metalová legenda CARCASS a celou show zahájí žhaví gothic-metaloví nováčci UNTO OTHERS (dříve známí jako Idle Hands).

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DAGMAR PECKOVÁ
Forum Karlín, Praha
Saint Asonia
Lucerna Music Bar, Praha
Pentatonix
O2 arena, Praha
KODALINE
Forum Karlín, Praha
HEILUNG
Forum Karlín, Praha