Army duatlon Milovice 2019

Akce Milovice

Army duatlon Milovice 2019
Sportovní akce
Další akce ve městě Milovice

Army duatlon Milovice 2019

Duatlon ve vojenské přírodě s pěkně tvrdými překážkami - zajeďte si zhruba 30 km od Prahy směr Mladá Boleslav a zažijte nespoutanou jízdu po milovických lesích plnou schodů, skoků, šplhání po naší velké Z-WALL překážce a vyhlášení celé série!
Na tomto závodě, jako na každém z naší série, platí, že děti do 15 let mají startovné zdarma, pokud závodí alespoň 1 z rodičů. Neváhejte proto přijet celé rodina, rádi vás uvidíme! Těšit se můžete také na finisherské medaile, poháry pro ty nejlepší (hodnotíme vždy první tři ženy i muže z každé kategorie!), či fajn občerstvení. Mimo to, pokud si tento závod zapíšete na svůj seznam, stačí k němu připsat ještě jeden z naší série a jste na nominační listině o titul absolutního vítěze celého roku, tzn. Labského muže, či ženy 2019! Na věku nezáleží. Zároveň po vyhlášení tohoto závodu zde proběhne i odhalení vítěze Labské Výzvy 2019, přijďte jim zafandit! Hrajeme po celý závod příjemnou hudbu v okolí zázemí, uslyšíte určitě rock, pop, či moderní hudbu, kterou slýcháte z rádia.

Sobota 5. října 2019 v 8:00 až 18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce