Ať žijí pohádky

Akce Třebíč

Ať žijí pohádky
Akce pro děti
Další akce ve městě Třebíč

Ať žijí pohádky

V novém představení se tentokrát Štístko a Poupěnka společně s broučky dostanou do pohádkového lesa. Pomohou tam Karkulce, aby jí nesežral vlk a také potkají Jeníčka a Mařenku na cestě k perníkové chaloupce. Naučí se hodiny s písničkou Tik ťak i kouzelná slůvka s Pyšnou princeznou. Udrží tajemství s písničkou Šušušu a spatří, jak drzou, nevychovanou Káču navštíví čert v písničce Čert a Káča. Společně se všichni naučí zdravě papat se superhrdinou Mňamáčkem. Zazní taneční hity Hejbni kostrou a Jájájá, ale nebudou chybět ani známé, osvědčené písničky.
Těší se na vás Štístko a Poupěnka! Délka představení cca 60 minut + focení a autogramiáda Cena za vstupenku: 195,-Kč/ osoba bez omezení věku BONUS V PODOBĚ DVD! Při nákupu čtyř vstupenek v sítích Ticketportal (společně v jednom nákupu) získáte jako bonus voucher na DVD Živě Štístko a Poupěnka - Jedeme na výlet. DVD obdržíte výměnou za voucher před začátkem vystoupení u vstupu do sálu.

Neděle 8. prosince 2019 v 15:00 až 16:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
S Fábulou na prázdniny!
Fábula - rodinný zábavný park, Kamenice nad Lipou
Dětské pohádkové noci na zámku 18. 7.2020
Zámek Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou
LOLLIPOPZ - Velká show
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou
Dětské pohádkové noci na zámku 8.8.2020
Zámek Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou