AUTOSALON KOLA 2011

Akce Lysá nad Labem

Auto Moto, Výstavy
Další akce ve městě Lysá nad Labem

AUTOSALON KOLA

25. výstava automobilů, motocyklů a jejich příslušenství

Na výstavě Autosalon Kola 2021, která bude probíhat od 5. do 7. listopadu 2021 na výstavišti v Lysé nad Labem, vždy 9 - 17 h, budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.

Cílem výstavy KOLA 2021 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň seznámit návštěvníky s automobilovými novinkami v České republice jako např. Škoda, Mazda, Seat, Renault, Dacia, Jeep, Fiat, Ford, Volvo, Nissan, Suzuki, Hyundai, VW a další. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky a jejich doplňky.
V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
NÁŠ CHOV 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
KŮŇ 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
CV CHOVATEL 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ
Výstaviště, Lysá nad Labem
ČTYŘNOHÉ VÁNOCE
Výstaviště, Lysá nad Labem
TUNING SHOW 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem