Axel Rudi Pell

Akce Zlín

Koncerty
Další akce ve městě Zlín

Axel Rudi Pell

Famózní německý kytarista AXEL RUDI PELL přesouvá své plánované turné až na podzim příštího roku!

Nečekaná a zákeřná celosvětová pandemie coronaviru, která zastavila život na jaře a mimořádně silně poznamenala letní festivalovou sezónu, zamotává už i podzimní koncertní plány! Dalším přesunutým turné je „Sign Of The Times Tour“ neúnavného sympaťáka AXEL RUDI PELLa a jeho kapely. AXEL RUDI PELL naplánoval na letošní říjen hned dva koncerty v ČR, kde měl představit své zbrusu nové album „Sign Of The Times“. (17. 10. ve Zlíně a 25. 10. v Praze). Budeme si však muset na jeho dokonalé, přesné a pohodové koncerty rok počkat! Nové termíny jsou dány, napište si tedy nová data koncertů AXEL RUDI PELL u nás!

Jak ukazuje jednoduchá statistika, AXEL RUDI PELL je žijící metalovou legendou! Celosvětově má prodáno více než 1,7 miliónů alb, 2,6 milionů streamů, to vše pro 10 nejlepších předchůdců desky „Knights Call“ (2018). Nyní přichází AXEL RUDI PELL se svým novým, již 18. studiovým albem „Sign Of The Times“, které vyšlo 24. dubna 2020! AXEL RUDI PELL se v heavy-metalové komunitě těší stále většímu respektu a uznání a nová, po všech směrech zajímavá deska je tím nejlepším dárkem k jeho letos dovršeným 60tinám! Neexistuje lepší způsob oslavy než žít, naplno, s úsměvem, v klidu, ve zdraví a v pohodě! Oslavme s ním toto jeho významné jubileum příští rok na podzim! Bude to pecka!

Novinkou je potvrzení speciálního hosta, německé hard-rockové bandy MAD MAX, která vydává letos v srpnu nové album „Stormchild Rising“! MAD MAX jsou hudebně jednoznačně zaměřeni už téměř 40 let! Jejich melodický hard rock, poháněný silnými kytarovými riffy, chytlavými vokály a dokonale rytmickou sekcí nikdy neztratil svou osobitost a poctivost. Nejinak je tomu i na nejnovější desce „Stormchild Rising“, kde se kapela pevně drží právě tohoto hudebního směru, který navzdory všem trendům nikdy neztratil na poli heavy-metalu svůj význam. Kapela to komentuje: "Na našem posledním turné jsme se každý večer bavili s fanoušky z mnoha různých zemí a zjistili jsme, že oni nechtějí, abychom jakkoli experimentovali, chtějí slyšet přesně takové písničky, kterými se MAD MAX proslavili již v roce 1981“.

Velkolepý rock-metalový večírek s kapelami AXEL RUDI PELL a MAD MAX tedy 22. 9. 2021 v PRAZE, MeetFactory a 25. 9. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café! Nenechte si to ujít!

Již zakoupené vstupenky na koncerty AXEL RUDI PELL zůstávají v platnosti i na nové termíny!

20:00 - 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Michal Hrůza s kapelou
Kongresové centrum Zlín, Zlín
4 Tenoři - muzikálové gala
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Janek Ledecký
Kongresové centrum Zlín, Zlín
SEPULTURA
sportovní hala Datart, Zlín
Čechomor
Kongresové centrum Zlín, Zlín
David Koller
Masters of Rock Cafe, Zlín