Balkan Bashavel

Akce Brno

Balkan Bashavel
Zábava, párty
Další akce ve městě Brno

Balkan Bashavel | Brno [open-air]

V Brně je nám vždycky skvěle, proto se za vámi chystáme znova! Rytmy balkan beats, gypsy, brass, reggae a world music tentokrát zazní na nádvoří Trojky. K poslechu i křepčení vám zahrajeme nejen my, DJ duo MALALATA, ale i pražský DJ Le Petit Nicolas. Doprovodný program doplníme v nejbližších dnech.

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Le Petit Nicolas (CZ)
Talentovaný pražský DJ, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce