Bex Marshall Band (UK/CZ)

Akce Valašské Meziříčí

Bex Marshall Band (UK/CZ)
Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Bex Marshall Band (UK/CZ)

Jarní jazz & bluesové dny

Hudební tornádo z Británie. Nositelka ocenění “British Blues Awards” Bex Marshall vyniká jedinečným stylem své kytarové hry, ve kterém spojuje klouzavou slide techniku, blues rock, ragtime a roots music. Její hlas je kombinací vokálu staré utrápené černošky a soulového feelingu rockové hvězdy. Bex posunuje hranice blues, její písně byly opakovaně označovány britskou hudební kritikou jako “nadčasově, s občasnými doteky geniality”. Koncertní nasazení Bex je pak hodnoceno doslova jako “hudební tornádo”. Další její neoficiální přezdívkou je 1st lady of the British Blus (první dáma britského blues).

Bex Marshall byla v roce 2015 nominována (mezi první tři umělkyně) v kategorii “nejlepší sólový akustický umělec” na Evropských bluesových cenách. Na těch britských (“British Blues Awards”) získala opakovaně Cenu za nejlepší britskou bluesovou zpěvačku a bluesové album roku. Na Bexiných posledních albech najdete louisianské blues, čitelné stopy gospelu i bluegrassu, to vše navíc v tempu vzrušujícího britského twistu.

Vstupné v předprodeji 170, na místě 190 Kč, nebo 100 Kč pro držitele permanentek

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Smetanovo Trio
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Ondřej Havelka 2.4.2022
S-klub, Valašské Meziříčí
Vltava - Náklad štěstí tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Mike Ross Band (UK / CZ)
Malá scéna za Oponou, Valašské Meziříčí
Katie Bradley Band (UK / CZ)
M-klub, Valašské Meziříčí
Her (New York / Nashville / USA)
M-klub, Valašské Meziříčí