Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

Akce Ostrava

Bílé Vánoce Lucie Bílé II.
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

S klavírním doprovodem Petra Maláska a doprovodu Bílého pěveckého sboru s hostem Janem Toužimským a Zbigniewem Czendlikem spolu s filharmonií Bohuslava Martinů

Po loňském úspěšném koncertu, který během pár dnů vyprodal Gong, slavice Lucie Bílá opět představí svůj Vánoční koncert pod názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé II. a to v multifunkční aule Gong v Ostravě v pondělí 21. prosince v sedm hodin večer. Tento Vánoční koncert bude obohacen orchestrem ze Zlína a to za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů. Koncert diriguje Miriam Němcová. Můžeme se těšit na zhruba padesát účinkujících na pódium. Všichni účinkující, ať už je to Lucie Bílá, kapela Petra Maláska s Petrem Maláskem v čele nebo filharmonie, nám pár dní před Štědrým dnem v Ostravě zpříjemní krásný sváteční večer a to tímto mimořádným koncertem, ze kterého dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne.
Vstupenky se slevou 70% pro vozíčkáře/ky jsou k dispozici online i na prodejních místech. Doprovod hradí 100 % výše vstupného z nejlevnější vstupenky. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce. Vyhrazená místa jsou na ochozu nad dolními tribunami. Jiné slevy ZTP/P, ZTP, TP, dětské, seniorské a pod. nejsou poskytovány.

19:00

Přeložený koncert z 21.12.2020.

1340,- / 1090,- / 750,-
975,- vozíčkáři ZTP/P + doprovod

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Monkey Business
Barrák music club, Ostrava
Chlapecký sbor Permoník
Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava
Tarja Turunen - Christmas together
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Ondřej Havelka a Jeho Melody Makers
Divadlo Antonína Dvořáka, Ostrava
Štefan Margita INTIMITY
Divadelní sál DKMO, Ostrava