BLESK Vánoční Jarmark 2019

Akce Praha

BLESK Vánoční Jarmark 2019
Jarmarky a trhy
Další akce ve městě Praha

BLESK Vánoční Jarmark

Milujete Vánoce, sváteční atmosféru, trhy… Ale připadá vám to všude už tak nějak stejné? Langoš, klobása, svařák, jeden druh ozdob a nic víc? U nás tohle nehrozí. Blesk pro vás nachystá oslavu nejkrásnějších dní v roce nově a jinak. Přijďte na Vánoční jarmark Blesku který proběhne ve dnech 29. 11. – 22. 12. 2019 ve 3. patře slavného obchodního domu Kotva v Praze.

Co na vás čeká? Jarmark vás ohromí kvalitními, zajímavými i netradičními dárky. A to ve 28 stáncích , ve kterých se Vám během jarmarku postupně představí více než 100 prodejců z celého Česka, ke kterým byste jinak jen těžko hledali cestu. Od kreativních výrobců a řemeslníků, malých podnikatelů až po ty, kteří doma vyrábějí doslova na koleni krásné věci… A mohou vás to i naučit, víkendy totiž budou kromě jiného věnované i workshopům pro dospělé!

Když si k tomu představíte vánoční dětské dílničky a divadélko, betlém a atmosféru staročeské vesničky, na takový jarmark přece chcete vyrazit. Kromě zážitků vám kouzelné městečko připraví i něco, co jinde zaručeně nenajdete. Ježíškovu poštovní schránku! Do ní poputují dopisy, které můžete společně se svými ratolestmi napsat přímo na místě.


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Slezský rynek 14.9.2020
OD OMMA, Frýdlant nad Ostravicí
Fauna trhy 20.9.2020
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Trhy farmářských výrobků 16.10.2020
Náměstí T.G. Masaryka, Moravská Třebová
Farmářské trhy Karlovy Vary 11.9.2020
před Městskou tržnicí, Karlovy Vary