Božský Kája tour 2020

Akce Brno

Koncerty
Další akce ve městě Brno

Božský Kája tour 2020- Radost hall Brno

Revivalová kapela hrající na živo nesmrtelné hity mistra Karla Gotta, Můžete se tak těšit na hity jako Lady Karneval, Stokrát chválím čas, Být stále mlád a mnoho dalších v podání těch nejlepších, pochopitelně hned po mistru samotném. Těšíme se na vaší přízeň a doufáme, že se brzy potkáme na některém z našich koncertů.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>
Sektory:
VIP sektor cena na místě 1.000 Kč
v předprodeji
- do 30.11. 599 Kč
- do 27.2. 799 Kč
V.I.P. gold zona obsahuje:
- sezení přímo u podia
- přednostní vstup bez čekání od 19.15
- welcome drink
- dáreček na památku
/dostanete ho u vstupu v den konání akce/

Standart sektor B cena na místě 700 Kč
v předprodeji
- do 30.11. 399 Kč
- do 27.2. 599 Kč
Standart Blue zona obsahuje:
- sezení v sále
- dáreček na památku
/dostanete ho u vstupu v den konání akce/

BOŽSKÝ KÁJA
Vznik kapely 2015
Žánr: Revival, pop, kantilénové písně
Členové skupiny
Honza, Rosťa, David, Petr a Radek

Kapela "BOŽSKÝ KÁJA", je vzniklý projekt muzikantů, kterým není lhostejná hudba ani zpěv Karla Gotta a která chce svým přednesem jeho písní mu vzdát hold za celoživotní dílo a přínos české pop music. Ne nadarmo se zpěvákem kapely stal skalní fanoušek Honza Benko, který již od útlého mládí sbírá všechny desky, trénuje písničky a přátelé ho familiérně oslovují Gotťáček. Honza dokáže věrným způsobem a s velkou pokorou k samotnému mistrovi zazpívat celou řádku jeho skladeb. Jelikož se našli i další fandové a skvělí muzikanti, kteří se chtějí podílet na interpretaci mistrových hitů, vzniká tak hudební těleso o šesti členech a možná jsme dokonce u zrodu bandu, který zahraje ve větším počtu muzikantů na živo z připravovaného repertoáru.

Impresum
V žádném případě nechceme nahradit Karla Gotta. Naším cílem je všem lidem připomínat největší šlágry tohoto mistra. Přejeme si, aby zlidověly natolik, že i další generace se budou bavit a budou tančit v rytmu písní tohoto umělce, kterého si vážíme a máme ho moc rádi.

Začátek akce: 28. 3. 2020 20:00:00
Konec akce: 28. 3. 2020 22:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce