BRATŘI EBENOVÉ A ROBERT KŘESŤAN

Akce Milevsko

Koncerty
Další akce ve městě Milevsko

BRATŘI EBENOVÉ A ROBERT KŘESŤAN

Dům kultury Milevsko ve spolupráce s milevským klášterem Vám přináší dvojkoncert skupin Druhá tráva Roberta Křesťana a Bratři Ebenové.
Dvojkoncert skupin Robert Křesťan a Druhá tráva a Bratři Ebenové Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský sound, obohacený dalšími nástroji. Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru. Robert Křesťan a Druhá tráva je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po USA. Přijďte si vychutnat vzácné setkání našich předních umělců na večeru plném jemné ironie, svižného slovníku, neotřelých rýmů a skvělých instrumentálních výkonů, které si získaly publikum napříč hudebními žánry. Koncert se koná na 1. nádvoří milevského kláštera. Počet míst k sezení je omezen.

20:00 - 22:00

490,00Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
TRAUTENBERK V MILEVSKU
Dům kultury, Milevsko
FANTOM
Dům kultury Milevsko, Milevsko
COX&VOX & RIGHTNOW
Dům kultury Milevsko, Milevsko
LUCKY BREW & FUSKY DUS
Dům kultury Milevsko, Milevsko
JAKUB SMOLÍK
Dům kultury Milevsko, Milevsko
ŽLUTÝ FIJALKY & THE VARLATANS
Dům kultury Milevsko, Milevsko