BRATŘI EBENOVÉ A ROBERT KŘESŤAN

Akce Milevsko

Koncerty
Další akce ve městě Milevsko

BRATŘI EBENOVÉ A ROBERT KŘESŤAN

Dům kultury Milevsko ve spolupráce s milevským klášterem Vám přináší dvojkoncert skupin Druhá tráva Roberta Křesťana a Bratři Ebenové.
Dvojkoncert skupin Robert Křesťan a Druhá tráva a Bratři Ebenové Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský sound, obohacený dalšími nástroji. Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru. Robert Křesťan a Druhá tráva je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po USA. Přijďte si vychutnat vzácné setkání našich předních umělců na večeru plném jemné ironie, svižného slovníku, neotřelých rýmů a skvělých instrumentálních výkonů, které si získaly publikum napříč hudebními žánry. Koncert se koná na 1. nádvoří milevského kláštera. Počet míst k sezení je omezen.

20:00 - 22:00

490,00Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Špinaví lůzři
Divadlo Pod čarou, Písek
Malina Brothers 10 let na pódiu
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Helena Vondráčková
Hotel Palcát, Tábor
Jihočeská filharmonie
Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
Škwor
Výstaviště, České Budějovice