BRATŘI EBENOVÉ

Akce Kladno

BRATŘI EBENOVÉ
Koncerty
Další akce ve městě Kladno

BRATŘI EBENOVÉ

Najít další "nový" termín koncertu Bratrů Ebenů nebylo skutečně jednoduché. Setkáme se s nimi 7. října 2021! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pokud to vaše situace dovolí, ponechte si je a podpořte umělce, kteří to v dnešní době nemají jednoduché.

Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský zvuk. Navíc ve spojení s výjimečnými texty Marka byli a doposud jsou Bratři Ebenové na české hudební scéně jedineční.
Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru. V dnešní době je jejich hudba ještě vyzrálejší a ze svého původního kouzla neztratila nic, co by jí mohlo chybět. Kromě tria bratří Ebenových – tedy Marka, Kryštofa a Davida, tvoří kapelu rytmika působící mimo jiné v kapele ETC Vladimíra Mišíka – Jiří Zelenka (bicí, perkuse) a Pavel Skála (akustické a elektrické kytary). Kapelu dnes již neodlučně doplňuje vynikající jazzový kontrabasista Jaromír Honzák.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
CONCERT CINEMA
Zahrada Kladenského zámku, Kladno
KONCERT RADŮZY PŘESUNUT
MĚSTSKÉ DIVADLO, Kladno
TRAUTENBERK
MSD Kolín, Kolín
Koncert skupiny Jelen
Koupaliště Mladá Boleslav, Mladá Boleslav