Carmina Vetera

Akce Třeboň

Carmina Vetera
Koncerty
Další akce ve městě Třeboň

Carmina Vetera

Do Třeboně zavítá špičkový soubor Pražský komorní balet s novým komponovaným programem na motivy starých lidových písní v choreografickém ztvárnění Petra Zusky. Představení je přeloženo z dubna na 10. listopadu 2020.

Do Třeboně zavítá špičkový soubor Pražský komorní balet s novým komponovaným programem na motivy starých lidových písní v choreografickém ztvárnění Petra Zusky. Lidová píseň, poezie a etnická hudba všeobecně je jakousi červenou nití, která se vine jeho tvorbou od samotných začátků. Večer s názvem Carmina Vetera (Staré písně) je složen ze starých písní v podání a úpravách Jiřího Pavlici s Hradišťanem (Ej lásko), východoslovenských a ukrajinských balad v podání košického dua Vyšívanka (Lyrická), písní z alba Písničky z roku raz dva Jiřího Tichoty se Spirituál kvintetem (Růže). Ve skladbě Fo(u)r one sólistka tančí v doprovodu indických, irských, arabských a židovských balad. Předprodej vstupenek již probíhá v Turistickém informačním centru Třeboň na Masarykově nám.1 a on-line na www.itrebon.cz/balet.

19:00 - 20:30
Cena: 190 - 270 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Janek LEDECKÝ
Kulturní Dům Beseda, Dačice
Vladimír Mišík a Etc...
Divadlo Pod čarou, Písek
Xavier Baumaxa
Music club Divadelka, Písek