Cavewoman

Akce Jičín

Cavewoman
Jiné akce
Další akce ve městě Jičín

Cavewoman

“Praktické tipy k odchovu a pěstování partnera”
Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

Přesunuto z 23. 9. 2021

Start 19.00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MALOSKALICKÉ POSVÍCENÍ
Hurdálkově náměstí, Česká Skalice
PARTIČKA NA VZDUCHU
Adalbertinum, Hradec Králové
25 BALONŮ OKOLO ROZKOŠE
Babiččino údolí, Česká Skalice
BARUNČIN ANTIKVARIÁT
v Knihovně Barunky Panklové, Česká Skalice
YAMATO – „PASSION“
Aldis, Hradec Králové
NA KOHO TO SLOVO PADNE
KLICPEROVO DIVADLO, Hradec Králové