CAVEWOMAN

Akce Milevsko

CAVEWOMAN
Jiné akce
Další akce ve městě Milevsko

CAVEWOMAN

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman – Obhajoba jeskynní ženy.

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

390,00Kč

19:00 - 21:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MIROSLAV DONUTIL „NA KUS ŘEČI“
Dům kultury Milevsko, Milevsko
Noc literatury
Knihovna Matěje Mikšíčka, Dačice
Zdeněk Izer: Na plný coole!
Metropol, České Budějovice