Česká Route 66 - přejezd nejkratší RT 66 světa

Akce Příbram

Česká Route 66 - přejezd nejkratší RT 66 světa
Auto Moto
Další akce ve městě Příbram

Česká Route 66 - přejezd nejkratší RT 66 světa

Přejezd České Route 66 je v plánu na sobotu 4. dubna 2020.
Tradičním místem setkání bude opět Příbram.

Toto brzké datum náš přejezd řadí mezi jednu z prvních letošních akcí. Věříme ve velký počet registrovaných účastníků, parádní počasí, dobrou náladu a také stovky tradičních a nových návštěvníků. Místem srazu bude opět náměstí T.G. Masaryka. Na místě bude připraven doprovodný program, stánky s občerstvením, soutěže a další program.

Silnice Route 66 z Příbrami do Milína je nejkratší silnicí tohoto tipu na světě. Tento rok nás čeká 9. ročník. Jednou ze zvažovaných novinek je zpoplatnění registrace. To by nám organizátorům pomohlo posunout desátý ročník a krok dál a připravit případně vystoupení hudební kapely na náměstí T.G. Masaryka, uzavřít lokalitu v blízkosti náměstí a okořenit program akce o další novinky. O zpoplatnění registraci budeme v brzké době informovat.

Již brzy připravíme registrační formulář, který poskytne organizátorům základní představu a automobilech a motorkách, které dorazí. Další a aktuální informace a novinky můžete sledovat na webu a sociálních sítích.

Pořadatelem akce je příbramský spolek Cowárna a více informací můžete získat na emailu info@rt66.cz.

Začátek akce: 4. 4. 2020 10:00:00
Konec akce: 4. 4. 2020 16:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jarní RETRO GARÁŽ 2020
Výstaviště, Lysá nad Labem
Černokostelecké Padesátky 2020
Černokostelecký zájezdní pivovar, Kostelec nad Černými Lesy