Česko-bavorské slavnosti - tradice a současnost

Akce Aš

Česko-bavorské slavnosti - tradice a současnost
Slavnosti
Další akce ve městě

Česko-bavorské slavnosti - tradice a současnost

Třetí sobota v měsíci srpnu (17.8.2019) je i letos vyhrazena největší a nejnákladnější kulturní a společenské akci na Ašsku. Letos pod názvem Česko - bavorské slavnosti, tradice a současnost.
Partnerem akce je město Selb, které zve všechny zájemce také na slavnosti v Selbu (Wiesenfest), 13. - 15.července 2019. Program zahájí Slavnostní průvod, do kterého zveme všechny občany, spolky, oddíly atd. Startujeme ve 12:45 od Goetha - ulicí Moravskou, Dlouhou až na vrch Háj. Občerstvení účastníků průvodu zajištěno. (pivo, limo, koláčky). Od 14:00 hod. vypukne samotný program na velkém pódiu. Nejdříve se představí dechové orchestry z partnerských měst (Selb, Markbreit). Následovat bude Naďa Urbánková a kapela Bokomara. Vrchol večera obstará Honza Křížek (Sluneční hrob, Ej padá, padá rosenka) a Ewa FARNA. Závěr bude patřit kapele Lucie revival a dorází to již tradičně DJ. Připraveny budou dětské atrakce, bohaté občerstvení, pivo různých pivovarů, velkoplošná obrazovka, v jurtě mongolské speciality a mnoho dalšího.

17. 8. o 12:30 – 18. 8. o 1:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Žádná akce.