Český běh žen Ostrava 2020

Akce Ostrava

Sportovní akce
Další akce ve městě Ostrava

Český běh žen Ostrava 2020

Český běh žen je městský silniční závod pro ženy a dívky všeho věku a výkonnosti.

Běží se na tratích centrem třetího největšího města České republiky, jedinečného industriálního skvostu, města Ostravy. Tratě jsou dlouhé 2,5 km, 5 km a 10 km. Pro radost s námi běhají výkonnostní atletky, amatérské běžkyně i úplné začátečnice. Kdo neběhá, chodí, protože Český běh žen má příjemný závod také v chůzi s Nordickými holemi. A závodí i ten kdo se veze. Maminky mohou běžet se svou ratolestí v kočárku. A pokud máte potomka nebo kamaráda, kterému v pohybu pomáhá invalidní vozík, může s vámi taky na trať.

Český běh žen nemá žádné limity. Vždy je nejdůležitější Vaše osobní radost z výkonu. Každá žena v Českém běhu žen je vítězkou a společně tvoříme velkolepou atmosféru! Buďte u toho s kamarádkou, přáteli, rodinou! Český běh žen baví všechny, prožijete s námi nezapomenutelný den! Doprovodný program po celý den pro všechny příchozí - hudební maraton základních uměleckých škol, přehlídka dechových orchestrů, skákadla, trampolíny, sportovní soutěže, poradny, turnaje, kurzy, lahodné občerstvení, příjemné posezení, výtvarné dílny, hlídání dětí a mnoho dalšího.

08:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
STUDÉNECKÁ PĚTKA 2020
Zahrada Dělnického domu, Studénka
Kopřivnický DRTIČ
Letní stadion E. Zátopka, Kopřivnice
Běh dětí Kopřivnicí
Centrum Kopřivnice, Kopřivnice
STUDÉNECKÁ PĚTKA 2020
Zahrada Dělnického domu, Studénka
PVZP RunTour Brno 2020
Přístaviště Bystrc, Brno
Na kole Schulzovými sady 17.9.2020
Park Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem