Chinaski Tour 2021

Akce Ostrava

Chinaski Tour 2021
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Chinaski Tour 2021

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydala jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi. Půjde o jediné exkluzivní koncerty v roce 2021 k nové desce. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11. Album je v digitální podobě automaticky součástí každé zakoupené vstupenky! A navíc Chinaski na to nebudou sami, pozvali si i skvělou slovenskou kapelu IMT Smile, se kterou je pojí dlouholeté přátelství a také několik společných písní, takže se těšte na tři hodiny té nejlepší muziky!

Vyjádření kapely:
„Ahoj chuligáni, na podzim 2020 jsme měli obrážet Česko na našem plánovaném velkém halovém turné. Situace nám to nedopřála, a proto jsme přeplánovali koncerty na únor a březen 2021. Ani to už ale nebylo reálné, a proto jsme udělali ještě jedno rozhodnutí – místo v halách pod střechou zahrajeme v průběhu května 2021 pod širým nebem. Vstupenky zakoupené na halové turné v původním i posunutém termínu zůstávají v platnosti na termíny open air koncertů vždy v daném městě. Kapacita koncertů bude omezená vzhledem k nařízením, ale věříme, že si to pod širým nebem všichni bezpečně užijeme. Bohužel nebude všude možné dodržet místa na sezení. Rodinné sektory ale zachováme, stejně tak VIP lístky s Meet&Greet také budou platit ve stejném rozsahu. Navíc jsme jako poděkování vám, za to že jste vydrželi všechny posuny, pozvali na každý koncert místní lidičky z první linie, kteří se o nás v době pandemie starali. Je to vlastně dárek od vás! Díky za pochopení a těšíme se! Chinaski“

Koncert původně plánovaný na 12. 11. 2020 (poté přesunuto na 20. 2. 2021) se přesouvá na nový termín 13. 5. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vesna
Barrák music club, Ostrava
Bert & Friends - 2050 Tour
Barrák music club, Ostrava
Separ OG tour
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava
Pavel Haas Quartet
Janáčkova filharmonie, Ostrava
OK Percussion Duo
Janáčkova filharmonie, Ostrava