Chinaski Tour 2021

Akce Ostrava

Chinaski Tour 2021
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Chinaski Tour 2021

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydala jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi. Půjde o jediné exkluzivní koncerty v roce 2021 k nové desce. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11. Album je v digitální podobě automaticky součástí každé zakoupené vstupenky! A navíc Chinaski na to nebudou sami, pozvali si i skvělou slovenskou kapelu IMT Smile, se kterou je pojí dlouholeté přátelství a také několik společných písní, takže se těšte na tři hodiny té nejlepší muziky!

Vyjádření kapely:
„Ahoj chuligáni, na podzim 2020 jsme měli obrážet Česko na našem plánovaném velkém halovém turné. Situace nám to nedopřála, a proto jsme přeplánovali koncerty na únor a březen 2021. Ani to už ale nebylo reálné, a proto jsme udělali ještě jedno rozhodnutí – místo v halách pod střechou zahrajeme v průběhu května 2021 pod širým nebem. Vstupenky zakoupené na halové turné v původním i posunutém termínu zůstávají v platnosti na termíny open air koncertů vždy v daném městě. Kapacita koncertů bude omezená vzhledem k nařízením, ale věříme, že si to pod širým nebem všichni bezpečně užijeme. Bohužel nebude všude možné dodržet místa na sezení. Rodinné sektory ale zachováme, stejně tak VIP lístky s Meet&Greet také budou platit ve stejném rozsahu. Navíc jsme jako poděkování vám, za to že jste vydrželi všechny posuny, pozvali na každý koncert místní lidičky z první linie, kteří se o nás v době pandemie starali. Je to vlastně dárek od vás! Díky za pochopení a těšíme se! Chinaski“

Koncert původně plánovaný na 12. 11. 2020 (poté přesunuto na 20. 2. 2021) se přesouvá na nový termín 13. 5. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Monster Meeting 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
4TENOŘI
Společenský sál DKMO, Ostrava
Klavírní recitál Ivo Kahánka
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Škwor
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Törr a Root
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava