Chinaski Tour 2021

Akce Ostrava

Chinaski Tour 2021
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Chinaski Tour 2021

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydává jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi

Půjde o jediné exkluzivní koncerty v roce 2021 k nové desce. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11. Album je v digitální podobě automaticky součástí každé zakoupené vstupenky! A navíc Chinaski na to nebudou sami, pozvali si i skvělou slovenskou kapelu IMT Smile, se kterou je pojí dlouholeté přátelství a také několik společných písní, takže se těšte na tři hodiny té nejlepší muziky!

Meet & Greet:
vstupenka na koncert (na sezení na Tribuně D2) setkání s kapelou na 20 minut soukromý mini koncert před hlavním koncertem v zákulisí plus dárek od kapely omezená kapacita na každý koncert 20 kusů přednostní odbavení Tribuna R4 (sektor rodina) Rodinné vstupné lze uplatnit jen za těchto podmínek: dva dospělí a jedno až čtyři děti (2+1/2/3/4) jeden dospělý a jedno až čtyři děti (1+1/2/3/4) rodina přijde pouze společně (nebude umožněno na jednotlivé dětské lístky přijít samostatně) vstup do arény bude speciálním vstupem označeným „rodina", kde může být provedena kontrola věku dětí, doklady si prosím vezměte s sebou v aréně bude speciální sektor jen pro rodiny s dětmi dětská vstupenka je platná pro děti do 12 let včetně

20:00

ZNOVU PŘESUNUTO! NA 10.6.2021. Vstupenky zůstavají v platnosti.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
„Gipsy Fire 2020“
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Rybičky 48 - Barrák music hrad 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Törr a Root
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Klavírní recitál Ivo Kahánka
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Vesna
Barrák music club, Ostrava