Citron ~ Supi se slétají Tour 2020

Akce Písek

Citron ~ Supi se slétají Tour 2020
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Citron ~ Supi se slétají Tour 2020

Vzhledem k současné špatné epidemické situaci ve světě i u nás, kdy jsou zakázány veškeré vnitřní i venkovní akce, musí česká metalová legenda CITRON opět přesunout své turné „Supi se slétají“ na podzim tohoto roku!
Kapela vzkazuje: „Velmi nás to mrzí, neboť na turné se již rok všichni velmi těšíme, ale zdraví Vás fanoušků na koncertech CITRONů je pro nás všechny velmi důležité a nám nezbývá nic než doufat, že na podzim, díky očkování, přijdou lepší časy a my se konečně budeme moci s Vámi se všemi setkat pod pódiem.“ Zbrusu nový koncept turné „Supi se slétají“ zůstane zachován! Menší města a sály, větší intimita a blízkost publiku, klasický hraný set s elektrickými kytarami doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovodí violoncellové duo. Každý návštěvník koncertu obdrží jako dárek nový singl kapely Citron. Zůstává i speciální host koncertů, skvělá slovenská symphonic-metalová parta SYMFOBIA! O nic tedy nepřijdete, jen si na to budete muset všichni ještě o něco déle počkat. Takže moc prosíme, držme si všichni palce, buďte zdraví a na podzim se na Vás budeme těšit!

Vstupné 390 Kč.

Začátek akce ve 20:00, open door v 19:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
David Koller ~ Acoustic Tour
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Malina Brothers 10 let na pódiu
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Stamicovo kvarteto
Koncertní síň Trojice, Písek
Dan Bárta & Illustratosphere
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
Divadlo Frani Šrámka, Písek