CITRON + SYMFOBIA

Akce Havlíčkův Brod

CITRON + SYMFOBIA
Koncerty
Další akce ve městě Havlíčkův Brod

CITRON + SYMFOBIA

Česká hudební legenda Citron vyráží po roce opět na turné po České republice, tentokráte s názvem “Supi se slétají Tour 2020“! K názvu turné pořadatele inspiroval zbrusu nový videoklip, který kapela loni na podzim vypustila do světa.
Půjde o nový koncept vystoupení Citronu i nový koncept produkčního složení turné. Citron uplynulé roky brázdil Českou republiku s turné nesoucí název Souboj Rebelů, kde si do “souboje” přizvali legendy česko-slovenské scény (Tublatanka, Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, Albert Kronek) či zahraničního hosta v podobě německých hardrockerů Axxis. Koncerty v rámci ”Souboje rebelů” byly mimořádně úspěšné a během těchto turné se doslova vyprodávaly sportovní haly jak na běžícím páse a velikost scény i finanční náročnost neumožňovaly koncertování v menších sálech. A proto, aby se dostal Citron i do menších míst, kde v uplynulých letech nevystupoval, se kapela rozhodla připravit nový a ve své historii unikátní koncept vystoupení. Klasický hraný set s elektrickými kytarami bude doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovodí violoncellové duo. Kapela zároveň sbírá a připravuje materiál na novou studiovou desku, a na tomto turné fanouškům představí zbrusu nový singl, který obdrží zdarma každý návštěvník koncertu jako dárek! Citron na tomto turné, jako speciální host, doprovodí skvělá slovenská symphonic metalová parta Symfobia.

Cena: 390,-

NOVÝ TERMÍN KONCERTU – 2/10 2020
VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA BŘEZNOVÝ TERMÍN ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ŠLÁGR PARTA
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
JAKUB SMOLÍK
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
4 TET
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
OLD ROCKERS
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
Petr KOLÁŘ
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY
KD Ostrov, Havlíčkův Brod