Cocotte minute  + Gaia Mesiah

Akce Plzeň

Koncerty
Další akce ve městě Plzeň

Cocotte minute  + Gaia Mesiah

Kapely Cocotte Minute a Gaia Mesiah, které se nesmazatelně zapsaly do naší rockové historie, spojí na podzim síly a vyrazí na společné turné. Gaia Mesiah s divokou a nespoutanou zpěvačkou Markou Rybin i Cocotte Minute s neúnavným Zellerem u mikrofonu mají energie na rozdávání. Dokáží to i během letošního podzimu při společném turné, které je zavede na 12 koncertů do 11 českých a moravských měst. „Při několika letních společných koncertech jsme zjistili, že si vzájemně sedneme lidsky i muzikantsky a rozhodli jsme se zkusit to spolu i na podzim,“ říká Marka Rybin, a její kolega Zeller z Cocotte Minute dodává: „Nenapadá mě silnější spojení na klubové scéně pro tento podzim než to naše. I když má každá kapela svůj vlastní hudební přístup, ve skutečnosti sdílíme stejné základní hodnoty. Věřím, že fanoušci našich kapel to ocení a všichni si to navzdory složité době užijem.“

Turné, které proběhne od 9. října do 11. prosince, vyvrcholí dvěma koncerty v pražském Paláci Akropolis. Ještě předtím ovládnou Gaia Mesiah a Cocotte Minute pódia v Táboře, Bělé pod Bezdězem, Ostravě, Chrudimi, Plzni, Teplicích, Jablonci nad Nisou, Hořovicích, Ústí nad Labem a Čáslavi.

Více informací a vstupenky na www.gaiamesiah.com.

Vstup od: 19:00 hod
Start: 20: 00 hod

Cena v předprodeji: 290,-

Cena na místě: 350,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pekař
Šeříkovka, Plzeň
Pokáč
Šeříkovka, Plzeň
Hradišťan & Jiří Pavlica
Měšťanská beseda, Plzeň