Crazy dogs

Akce Humpolec

Koncerty
Další akce ve městě Humpolec

Crazy dogs

MěKIS v Humpolci vás zve na koncert v rámci festivalu Humpolecké kulturní léto.
Na tento den jsme pro vás připravili koncert rock´n´rollové kapely Crazy dogs.

Kdo z nás by se nechtěl alespoň na chvíli vrátit do svého mládí, či mládí našich rodičů, zažít zas ten opojný pocit. Jen zavřete oči a představte si že řídíte Cadillac, po vašem boku máte krásnou dívku, z jejichž rtů se line bezstarostný smích, vítr se vám honí ve vlasech, a z rádia duní Rock ‘n‘ Roll! Zapomeňte na obyčejné starosti všedních dnů a nechte se strhnout tepajícím rytmem padesátých let minulého století, prožijte s námi tu pravou radost ze života.

Teď máte jedinečnou možnost se skupinou Crazy Dogs prožít opět to opojení z mladé, moderní a strhující hudby padesátých let, přednesené tak, jak se v těchto letech hrála, v původním nástrojovém obsazení a aranžích, zahrané špičkovými profesionálními hudebníky s mnohaletou praxí.

Zažijte mrazení v zádech když na jeviště přijde král rokenrolu – Elvis Presley, nechte se strhnout rytmem jeho největších hitů a zasněte se při jeho nezapomenutelných baladách.
Nepřemýšlejte, prostě to udělejte. Vždyť je to Rock ‘n‘ Roll! Vstupné: 80 Kč v předprodeji (infocentrum Humpolec), 100 Kč na místě.

20:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Radůza
Divadlo Za komínem, Humpolec
Zrní
Divadlo Za komínem, Humpolec
Koncert Bee Bakare Trio
Výstavní sál Muzea Dr. A. Hrdličky Dolní náměstí, Humpolec
Slza
Chotěboř