Čtyřlístek a talisman moci

Akce Kadaň

Čtyřlístek a talisman moci
Akce pro děti
Další akce ve městě Kadaň

Čtyřlístek a talisman moci

A jsou tu zase! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím, které si pro vás opět připravilo Divadlo D5.
Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem Moci, který umí ovládat vše živé! Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk. Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana a nebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

vstupné: 50 Kč

od 15:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
O broučkovi
Sál staré radnice, Lovosice
MICHAL K SNÍDANI
Dům kultury Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Zvířátka a loupežníci
Sál staré radnice, Lovosice
Kašpárek a hodná víla Jarmilka
Sál staré radnice, Lovosice
Den her
Kv Aréna, Karlovy Vary
Maxipes Fík
S-klub, Valašské Meziříčí