Dan Bárta & Illustratosphere

Akce Písek

Dan Bárta & Illustratosphere
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Dan Bárta & Illustratosphere

Dan Bárta & Illustratosphere ~ Zvířený prach Tour

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem! Délka koncertu 90 minut bez pauzy

Koncert se měl konat 22. září. Z důvodu nemoci v kapele byl přesunutý na 25.3.2020. Lístky prodané na původní termín zůstávají v platnosti. a není třeba je měnit. V případě, že vám nový termín koncertu nevyhovuje, můžete původní lístky vrátit. Osobně zakoupené lístky vracejte na pokladně Kulturního domu. Pro vrácení on-line zakoupeného lístku nás kontaktujte na emailu recepce@centrumkultury.cz nebo grafika@centrumkultury.cz.

od 350,00 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Gaia Mesiah - Refresh Tour
Divadlo Pod čarou, Písek
Doga
Kulturní dům, Písek
Vladimír Mišík a Etc...
Divadlo Pod čarou, Písek
Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensamble
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Věra Martinová
Divadlo Frani Šrámka, Písek