Dan Bárta & Illustratosphere

Akce Písek

Dan Bárta & Illustratosphere
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Dan Bárta & Illustratosphere

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně představí páté řadové album Kráska a zvířený prach.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem!

Koncert se měl konat 22. září. Z důvodu nemoci v kapele byl přesunutý na 25.3.2020, z důvodu koronavirových opatření pak na 4.12. a ze stejných důvodů na 25.5. 2021 a nakonec se uskuteční 6. října 2021. Vstupenky prodané na původní termíny zůstávají v platnosti a není třeba je měnit.

od 350,00 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Stamicovo kvarteto
Koncertní síň Trojice, Písek
Marika Singers
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Štefan Margita ~ Intimity
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Malina Brothers 10 let na pódiu
Divadlo Frani Šrámka, Písek