DAVID KOLLER ACOUSTIC

Akce Český Krumlov

DAVID KOLLER ACOUSTIC
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

DAVID KOLLER ACOUSTIC

Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou. David Koller v Českém Krumlově zahraje svoje hity v unplugged aranžích.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se po letní festivalové sezoně a podzimním turné se svojí domovskou Lucií vrátí k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí 20.3.2020 i do Českého Krumlova. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí Městského divadla přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticket Live.

Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor and vědec. „Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.
Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. „Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor,“ dodává s úsměvem David Koller, kterého doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko. Další netradiční aktivity chystá David Koller i v průběhu roku. V květnu uspořádá na Vranovské přehradě první Koller Fest, na kterém vystoupí jeho oblíbené kapely a na podzim připravuje turné po velkých klubech vč. pražské zastávky ve Fóru Karlín.

Vážení diváci, koncert Davida Kollera se bohužel kvůli opatřením proti šíření koronaviru překládá na 26. dubna 2021.
Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Náhradní termín za 20. března 2020 a 6. října 2020

Vstupné: 790 Kč

19:00 - 21:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DUO MATĚJ PTASZEK & JAN STEHLÍK
Divadelní Klub ÁNTRÉ, Český Krumlov
Marika Singers
Divadlo Frani Šrámka, Písek
DOGA + HANZ'S FVCKERS + BOOTERS
KD Vltava, České Budějovice
David Koller ~ Acoustic Tour
Divadlo Frani Šrámka, Písek