David Koller Acoustic

Akce Český Krumlov

David Koller Acoustic
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

David Koller Acoustic

Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou. David Koller v Českém Krumlově zahraje svoje hity v unplugged aranžích.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se po letní festivalové sezoně a podzimním turné se svojí domovskou Lucií vrátí k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí 20.3.2020 i do Českého Krumlova. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí Městského divadla přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticket Live.

Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor and vědec. „Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. „Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor,“ dodává s úsměvem David Koller, kterého doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko.

Další netradiční aktivity chystá David Koller i v průběhu roku. V květnu uspořádá na Vranovské přehradě první Koller Fest, na kterém vystoupí jeho oblíbené kapely a na podzim připravuje turné po velkých klubech vč. pražské zastávky ve Fóru Karlín.

Náhradní termín za 20. března 2020, 6. října 2020 a 26. dubna 2021, vstupenky zůstávají v platnosti.

19:00 - 21:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU
Městské divadlo, Český Krumlov
Tara Fuki
Městské divadlo, Český Krumlov
DAVID KOLLER
Společenský sál Národního domu, Prachatice
Jakub Smolík s kapelou
Kulturní Dům Beseda, Dačice
4TET verze V.
Dům kultury, Strakonice
Lenka Filipová
Divadlo JKT, Třeboň