Debordelizace vztahů Tour

Akce Plzeň

Jiné akce
Další akce ve městě Plzeň

Debordelizace vztahů Tour

Ivo Toman: Debordelizace vztahů Tour

Po úspěšných přednáškách Debordelizace hlavy a Kurvítka v hlavě přichází Ivo Toman s novým tématem – vztahy.
Třetina zaměstnanců v ČR je v práci nespokojena. Důvodem jsou peníze a hlavně vztahy. 55 % českých manželství a 75 % nesezdaných párů se rozpadá. V každé jiné lidské činnosti (např. ve výrobě) je naprosto nepředstavitelné, aby zmetkovitost překročila 50 %. Řečeno počítačovým jazykem – nekompatibilita mužů a žen je obrovská. Většina mezilidských vztahů vychází z vrozené agresivity a lidská komunikace je vlastně snahou přesvědčit jiné lidi, aby něco dělali jinak než doposud. K tomu potřebujou lidé mít dobré vztahy s ostatními. „Napadlo vás, že mluvením s jinými lidmi si děláte si pořádek v hlavě?“ Většina lidí je nespokojená se svými vztahy doma i v práci a nic s tím nedělá. Jenže vztahy se nevyřeší samy. Návštěvníci této přednášky budou mít možnost toto změnit a na přednášce se dozví ověřené a přitom překvapivé návody a řešení na skvělé vztahy.

Návštěvníci se dozví i další zajímavosti:
Toxičtí lidé a jak na ně (doma i v práci) Kdy je dobré být agresivní Empatie jako problém Proč podvádíme a lžeme nebo naopak spolupracujeme Vztahy v práci – jak je zlepšit Kdy je dobré chovat se jako psychopat Vztahy mezi mužem a ženou Kurvítka: přitažlivost, láska a empatie Vztahy v rodině (děti, tchýně) Jak matky „dokonalými podmínkami“ zničí původně zdravé dítě „Chcete mít úspěšné dítě? A ví, že něco musí obětovat?“ Jak poznat budoucí problémy Kdy se rozejít (milionové téma – to lze poznat hlavně při rozvodu) Dětské myšlení dospělých lidí a jiné špatné myšlenkové postupy Jak i ze špatného dětství udělat dobrý život Špatné rady na dobré vztahy Hádky a jak na ně Umění přesvědčovat bez nátlaku Zakázané věty a jiné zaručené recepty na krach vztahu Maturita z umění naslouchat

499–599 Kč

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce