Dětská burza a bleší trh 2020

Akce Milevsko

Dětská burza a bleší trh 2020
Jarmarky a trhy
Další akce ve městě Milevsko

Dětská burza a bleší trh

Již několik let probíhají dvakrát do roka v DK Milevsko oblíbené dětské burzy. A protože nejenom maminky uvítají nakoupit z druhé ruky více než jen věci pro děti, nabízíme prostory domu kultury i blešímu trhu. Pokud tedy máte doma věci, které je vám líto vyhodit a myslíte, že mohou posloužit ještě někomu jinému, přijďte je nabídnout ostatním. Anebo se přijďte podívat, zda zde nenakoupíte něco potřebného pro vaši domácnost, vstup pro nakupující je zdarma. Prodejci se mohou hlásit do čtvrtka 26. března na telefonu 383 809 200 nebo na e-mailu kurzy@milevskem.cz. Bližší informace o podmínkách prodeje lze najít na www.milevskem.cz.
V rámci burzy budeme opět vybírat hračky pro Darovnu Milevsko a vy tak můžete přispět na dobrou věc. Darované hračky budou prodány za symbolickou cenu a většinový výtěžek bude použit na pomoc pro konkrétní znevýhodněné dítě z našeho okolí.

Začátek akce: 28. 3. 2020 10:00:00
Konec akce: 28. 3. 2020 12:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Farmářské a řemeslné trhy
Palackého náměstí, Dačice
Dobročinný bazárek
Černý kafe coffee bar, České Budějovice
AUTO-MOTO BURZA SVITAVY
Plochodrážní stadion Hálkova7,na konci Svitav,směr Polička, Svitavy
Beskydské farmářské trhy 7.5.2020
Náměstí Svobody, Frýdek-Místek