Devadesátky: Holki & Lunetic

Akce Znojmo

Koncerty
Další akce ve městě Znojmo

Devadesátky: Holki & Lunetic

Večer, konající se v rámci Nymburského šapita, s hvězdami devadesátých let se uskuteční 26. srpna v 19 hodin. V průběhu večera se postupně budou střídat na podiu se svým repertoárem, diváci budou mít možnost vidět 4 koncerty během jednoho večera.

Kapela Lunetic koncem 90. let v Čechách strhla doslova šílenství. Kde se chlapci objevili, tam omdlévalo desítky děvčat a rychle stali idolem v podstatě všech. Holki, česká holčičí kapela devadesátých let, která je na scéně více než 20 leta stále baví svými hity Jsi senzační , Už mi nevolej a spousta dalších. Skupina Verona oslaví na jaře 2022 své dvacetileté působení na české a slovenské scéně. Za 20 let nasbírala nejrůznější ceny. Mezi jejich hity patří například písničky jako Nejsi sám, Náhodou, Girotondo, Jen Tobě, Dáma.

MC Erik sbíral první zkušenosti jako DJ už v letech 1991–⁠94, tehdy ještě jako člen DMC klubu Bratislava. V letech 1994–⁠97 se proslavil jako člen slovenské taneční skupiny Maduar (Do It, I feel good, Anjel), pak jako polovina známého dua MC Erik & Barbara (s hity jako U cant stop, Keď príde láska, Sen, Save the jungle, Summer Nights). V roce 2000 se vrátil ke své DJ profesi. V roce 2010 vydal se svou bývalou kolegyní Barbarou CD remixů. Aktuálně vystupuje po klubech a festivalech s repertoárem sestaveným ze svých známých hitů z dob působení ve skupinách Maduar a MC Erik & Barbara, a doprovod mu dělají jeho nové zpěvačky Ivana Poláčková a Zuzana Šťastná.

590 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vesna a Michal Hrůza
Městské Divadlo, Znojmo
Jakub Smolík
Šapitó na Vídeňské třídě, Znojmo
Dalibor Janda
Šapitó na Vídeňské třídě, Znojmo
Kollárovci
Dukla, Znojmo
Pavel Šporcl
Jihomoravské muzeum, Znojmo