Doctor Victor + hosté

Akce Hranice

Doctor Victor + hosté
Koncerty
Další akce ve městě Hranice

Doctor Victor + hosté

Koncert rockového tria Doctor Victor a jeho hostů se uskuteční v pátek 19. března ve 20:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Vstupné v předprodeji je 150 Kč, na místě potom 200 Kč. Prodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na zámku nebo online na www.kultura-hranice.cz.
Žádné efekty, žádné kytarové krabičky. To jsou Doctor Victor! Kapela, která vznikla v roce 2012, vydala své první album Prescription v roce 2016. V roce 2016 si pražskou rockovou kapelu Doctor Victor vybrala za předkapelu australská skupina AC/DC pro svůj pražský koncert. Roku 2017 kapela nahrávala ve skotském Dunfermline sólové album pro zpěváka Dana McCaffertyho, známého především z kapely Nazareth. V roce 2018 vydala singl StandUP, který se dostal do TOP 6 Eurovize 2018 v České republice. Píseň StandUP vysílá 50 radiostanic v Itálii a objevuje se v populární mobilní aplikaci Musical.ly, USA. Jejich show si získala pozornost a uznání od hudebních osobností, jako jsou například Tony Platt – zvukař AC/DC, Iron Maiden, Neil Fairclough, baskytarista z Queen & Adam Lambert. „Cool kapela… Zbožňuju je!… Příchuť Jimiho Hendrixe, The Beatles a Led Zeppelin… Jsou úžasní!!“ napsala o Doctor Victor Ida Nielsen, baskytaristka PRINCE, pro hudba.sk. V roce 2019 kapela vyráží na turné po legendárních klubech v Los Angeles, Whisky A Go-Go. Vystupuje také na prestižním hudebním veletrhu NAMM Show v Kalifornii a připojuje se jako host k turné superkapely The Dead Daisies a Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whiteasnake,- Ted Nugent). Skladba Can’t Stop Rock’n’Roll vyhrála v rockové kategorii mezinárodní skladatelské soutěže Johna Lennona v New Yorku. Jedná se o náhradní termín zrušeného koncertu z 31. října 2020.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Trio Bohémo
Koncertní sál, Hranice
Docuku
ZÁMECKÝ KLUB, Hranice
Smetanovo trio
Koncertní sál, Hranice
Progres 2
ZÁMECKÝ KLUB, Hranice